Рецензия Сплит 2017 - itsmylife.kiev.ua

Спліт

Поделись с друзьями:

Спліт відгук про фільм (Split, 2017).


Рецензію на фільм «Спліт» ви можете прочитати також на російській мові

Творчість М. Найт Шьямалана можна розділити на до і після. Чудові «Знаки» і «Шосте почуття» на одній чаші ваг і провальні «Після нашої ери» і «Підкорювач стихій». Тому очікування «Спліта» після перегляду трейлера було велике, МакЕвой і перші кадри з фільму обнадіювали.

Сюжет картини одночасно простий та глибокий. Ман’як викрадає трьох дівчат і тримає їх в ув’язненні. Родзинкою сценарію є той факт, що в цій людині співіснує 23 особи: від маленької дитини, до жінки.

Рецензия Сплит 2017 - itsmylife.kiev.ua

Множинна особистість Кевіна (герой Джеймса МакЕвоя) грає з ним злий жарт. Його поведінка і діагноз вивчає досвідчений психолог Карен Флетчер (актриса Бетті Баклі), якій довіряють «деякі» особистості Кевіна. Коли трапляється щось погане, на пошту доктора приходить лист з проханням про зустріч, але хто саме прийде на прийом з 23 особистостей головного героя — невідомо.

Рецензия Сплит 2017 - itsmylife.kiev.ua

Говорити про гру тріо дівчат, яким випала роль викрадених Кевіном жертв, багато не варто. Двох з них режисер виводить з сюжету, при чому не найкращим чином. Вони нічим би не запам’яталися, якби дещо не оголилися, змушуючи відчувати себе трохи ніяково. Їм явно немає 18-й.

Рецензия Сплит 2017 - itsmylife.kiev.ua

Головну героїню фільму Кейсі Кук спробували розкрити флешбеками з минулого. Тим самим сценаристи пояснили чому вона «не така, як усі» і з чим пов’язана її поведінка при викраденні. Зроблено все це не на висоті, на жаль.

Як трилер «Спліт» не лякає. Також не відчувається наближення чогось страшного і лякаючого, хоча весь фільм про це говорять герої. Той же «Кловерфілд, 10» на дві голови вище. При цьому всі актори, крім Макевоя нічим не запам’ятовуються, хоч і зіграні добре. Особисто я нікому з них не співпереживав.

Прочитавши текст вище, ви можете подумати, що фільм нецікавий і в ньому немає нічого незвичайного. Все так, за винятком однієї людини — МакЕвоя.

Рецензия Сплит 2017 - itsmylife.kiev.ua

Його гра вище всяких похвал. Він не просто грав, він ставав кожною окремою особистістю в тілі однієї людини. Змінювалася не просто вимова і міміка, але навіть очі і характер персонажа. Це все потрібно бачити, одна з кращих ролей в цьому році і черговий +1 в скарбничку шотландського актора Джеймса Макевоя.

Рецензия Сплит 2017 - itsmylife.kiev.ua

Мораль цього фільму така, що ми є тими, ким себе бачимо. Наші страхи, травми дитинства роблять нас слабкими перед цим світом. І тіло людини має невичерпний потенціал, якщо тільки ми приберемо зашорені і встановлені блоки з нашого світосприйняття і норм суспільства.


Підвівши підсумки і зваживши всі за і проти, можу порекомендувати фільм «Спліт» до перегляду після виходу в хорошій якості на просторах інтернету. Йти в кінотеатр необов’язково. Обов’язково лише подивитися на МакЕвоя в цій ролі.

7 из 10

В цьому фільмі вт побачите Брюса Уілліса)Пишіть свою враження про фільм та рецензію у коментаріях. Дякую за візит.